שטיפת רכב

שטיפה רכב

קשה למצוא בעלי מכוניות חדשות שלא רוצים לשמר את המראה היפה של המכונית ואת הברק היפה של הצבע . לכן, נהגים רבים תוהים: באיזו תדירות וכמה ביסודיות אתה צריך לשטוף את המכונית שלך. יש הסבורים כי ביקורים תכופים לשטוף את המכונית יזיק נזק , בעוד אחרים, להיפך, הם רק שמחים לארגן ניקוי נוסף עבור סוס הפלדה שלהם. כדי להבין את הנושא, כדאי ללכת קצת יותר עמוק לתוך העניין
מה אתה צריך לדעת
1 – כימיקלים
כדי להגן על המכונית מפני השלכות שליליות של שטיפה, אתה צריך לקנות רק שמפו המכונית מיצרנים מוכחים. כל ניסיון להשתמש בחומרי ניקוי אחרים כמחליף שמפו יוביל להידרדרות במראה ובמצב של הצבע בכללותו.
2 – מים
כמה בעלי רכב מאמינים כי זה מספיק כדי לשטוף את המכונית ביסודיות עם מים, ללא שימוש בכל עזרי עזר. למעשה, דרך זו של טיפול בציפוי המכונית לא רק אינה ממלאת את משימתה הבסיסית, אלא גם מזיקה. מים ללא שמפו אינו מסוגל לנקות את מיקרו סדקים ואת הנקבוביות של המכונית מפני לכלוך. כתוצאה מכך, לחות מצטבר בשרידי עפר זה מקדם החדירה העמוקה שלה לשכבת הצבע. התוצאה של תהליך זה הם מוקדי קורוזיה.
3 – הסרת לכלוך
קשה להשיג את התוצאה הרצויה במהלך רחיצה, אם בהתחלה לא נטפל בשכבת הלכלוך לפני ניקוי הרכב , צריך קודם לשטוף אותו עם מים, לחכות כמה דקות עד שהלכלוך יספוג לחות. רק לאחר מכן ניתן לשטוף את המכונית בעזרת שמפו למכונית. אלה חלקים של הרכב שהיו מלוכלכים יותר יש להשקות בשפע, מבלי לחסוך במים. נקודה חשובה נוספת שעליה כדאי לדעת: לאחר שטיפת המכונית, יש צורך, בעזרתו של זמש, להסיר את טיפות המים שנותרו מעל פני השטח. אם זה לא נעשה, אז, תחת השפעת קרני השמש, כתמים בהירים מופיעים במקום של טיפות, אשר אז קשה מאוד להסיר.
ספוג, סמרטוט או מברשת ?
מה בדיוק ישמש במהלך שטיפה, הוא בעל חשיבות רבה. לדוגמה, אם מנגבים  את רכב עם ספוג וקצף, אתה יכול להשאיר שריטות קטנות, אשר נהגים רבים רוצים להגן על המכונית שלהם  עם כפפה או סמרטוטים מיוחדים אז היכולת שלהם לקלוט אבנים קטנות וחול, אשר בשפשוף נשרטת שכבת צבע
אבל מברשת עם תנומה רכה וארוכה תעשה תוצאה יותר טובה
מן האמור לעיל, ניתן להסיק כי מצב של צבע מושפע לא כל כך על ידי העובדה כמה פעמים המכונית שטופה , אלה כמה נכון התהליך עצמו. ברגע שהמכונית הפכה להיות מלוכלכת ודורשת ביקור בשטיפה  אז לא צריך לדחות . בנוסף, על פי כללי הכביש, אסור לנסוע עם לוחית לא נקייה, מכשירי אור ומראות מלוכלכים.
שטיפת המכונית כולה צריכה להיעשות לעתים קרובות , כפי שנאמר לעיל, וכנדרש. העיקר הוא להשתמש בכימיה בטוח ביסודיות לגשת לתהליך.

ניווט באתר

כל הזכויות שמורות טיפ-טופ שיווק | בניית אתר Magru WebDev