איך לנקות ריפוד של רכב

ההשקעה השנייה בחשיבותה בחיים אחרי הבית, היא המכונית שלנו.

ההשקעה ברכב משרתת אותך לא רק במצב של תחבורה, אלא גם באורח חייך,

העלות של המכונית והשירות שהיא נותנת לכל המשפחה יוצרת צורך בתחזוקה שוטפת. עם הזמן, הרכב הופך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלך והופך להיות קצת מעבר מסתם מכונה על גלגלים.

יש דברים שלא תלויים במכוניתך ובמכונאי שלך, כגון מצב פנים הרכב. הריפוד היקר של הרכב צריך להיות מטופל על ידך! החלקים הפנימיים של הרכב כוללים: שטיחים, ריפודי הרכב, כיסויי המושב ואפילו תקרת הרכב.

פנים רכבך מופצץ ללא הרף על-ידי לכלוך, שומן גוף, לכלוכי מזג האוויר, הפתעות שמשאירים ילדים ואפילו זיעה. ריפודי הרכב שלך יכולים לספר עליך הכול (מעשן? ילדים?), כי הסיבים אוהבים למשוך אליהם לכלוך וכתמים.

תחילה נשאב את כל המושבים עם שואב אבק בכדי להוציא לכלוך ופסולת מיותרים, ישנם חלקים קטנים בשואב שבעזרתם ניתן לשאוב אזורים שאליהם היד לא מגיעה. כמו כן, באזורים שבהם הבד חלש יש לנקות בעדינות בכדי למנוע גרימת נזק נוסף.

ניקח מברשת נקייה ודלי מים עם מסיר כתמים. לפני שמתחילים לנקות רצוי לבדוק את החומר במקום נסתר בכדי לוודא שאין תופעות לוואי על הבד.

כעת נתחיל לנקות את המושבים. נקרצף היטב את פני המושב וננגב בסמרטוט יבש בכדי למנוע כניסת מים אל המושב, מכיוון שקשה נורא לייבש אותם לאחר מכן. אם יש ברשותכם מכשיר קיטור בדקו את עמידות המושב לקיטור בפינה קטנה ברכב ונקו עימו היטב את המושבים- מועיל נורא להסרת כתמים קשים. כעת נפתח את החלונות ברכב, ונאפשר למושבים להתייבש לחלוטין. ייבוש המושבים מונע עובש וטחב ברכב.

מומלץ לחזור על הפעולה אחת לשלושה חודשים. מכיוון שריפודי בד סופגים לכלוך. כמובן שברכב שבו נצבר יותר לכלוך ניתן לחזור על הפעולה אחת לחודש וחצי או בהתאם לצרכי הרכב.

יש לנו בדיוק את המוצרים והכלים שיוצרו במיוחד כדי לטפל בכל דרישות הניקוי של רכבך.

ניווט באתר

כל הזכויות שמורות טיפ-טופ שיווק | בניית אתר Magru WebDev